İlaçlama Hizmetleri

Kartemiz İlaçlama & Dezenfeksiyon Hizmetleri

İlaçlama & Dezenfeksiyon

Kartemiz’in Zararlı Kontrolü, ailenizi hem zararlı hem de rahatsız edici zararlılarından korumak için çeşitli hizmetler sunar. Aktif bir istilaya durumun da, ya da sadece haşeresiz bir evde gönül rahatlığı istiyorsanız, etkili ve bütçe dostu haşere kontrol programlarımızı tercih edebilirsiniz.

Marketler, oteller, restoranlar, profesyonel ofisler ve diğer işletmeler için ilaçlama hizmetleri sunuyoruz.

Tüm ticari kuruluşlar farklıdır ve ilaçlama planlarımız, endüstrimizdeki en yüksek düzeyde hizmeti sağlamak için özel olarak hazırlanmıştır. İhtiyaçlarınız için bizi arayın.

Nano Gümüş Suyu

Saf suyun içinde saf gümüş çubukların elektroliz yöntemi ile çözündürülerek oluşturulan doğal bir karışımdır.
Gümüş suyunun monoatomik nano olarak imal edilmesinin başlıca sebebi vücuttaki dokularda ve hücrelerde emilimin daha iyi olması sağlanmıştır. Böylece vücuda daha hızlı nüfuz ederek en küçük virüslerde yüksek etki göstermesi sağlanmıştır.

O nedenle nano monoatomik olarak imal edilmesi en önemli unsurdur. Bilinen 660 adet zararlı, virüs ve bakteri üzerinde öldürücü / bloke edici etkisi bulunan GÜMÜŞ ün monoatomik yapıya getirilmesiyle hazırlanan özellikle OTO İMMÜN sistemi hastalıkları üzerinde tedavi edici etkiye sahiptir.

Gümüş antibakteriyel özelliğe sahip bir maddedir ve normal antibiyotiklere oranla 200-300 kat daha kuvvetli ve hızlı çalıştığı bazı klinik çalışmalarda ispatlanmıştır.