Temizlik

Kartemiz Temizlik Hizmetleri

Apartman Temizliği

Apartman Temizliği Kapsamında;

 • Çöplerinizin toplanması.
 • Merdivenlerin Süpürülmesi.
 • Hazırlanan steril maddeli su ile merdivenlerin silinmesi.
 • Her çalışmada sağanlıkların, süpürgeliklerin, merdiven alınlıklarının ve trabzanların silinmesi.
 • Işıklandırma butonlarının silinmesi.
 • Örümcek ağlarının alınması.
 • Elektrik ve su saatlerinin temizlenmesi.
 • Posta kutularının silinmesi.
 • Cümle kapısının temizliği ve stikırların çıkarılması.
 • Var ise asansör kabininin temizlenmesi.
 • Ayda bir olmak üzere duvarların ve asansör kapılarının silinmesi.
 • İş bitimi binanın parfümlenmesi.
 • Giriş bölgesindeki bahçe temizliği.
 • 15 Günde Bir Arka Bahçe ve Otopark temizliği.

Ekiplerimiz deneyimli ve sigortalı personellerimizdir. Bina temizliğinde kullanılacak tüm malzeme ve ekipman firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Not: İlk 2 çalışma karo ve fayans temizleyicilerle merdivenlerin fırçalanması ve yıkanması

Fabrika Temizliği

Fabrika temizliği faaliyet sektörünüze göre değişiklik gösterebilmektedir. Gıda üretimi yapılan fabrika ve imalathanelerde endüstriyel kimyasal kullanılamadığı gibi temizlik türüne göre temizlik uygulamaları da değişiklik gösterebilmektedir.

Fabrika temizlik hizmetimiz : Günlük, haftalık, aylık periyotlarla olduğu gibi bir defaya mahsus da olmaktadır. Fabrika temizliği konusunda ihtiyacınız olan temizlik personelinin temini konusunda bize ulaşabilir, bordrolama hizmetimizi talep edebilirsiniz.

Kartemiz temizlik şirketi size her koşulda hizmet vermeye hazırdır.

Detaylı bilgilendirme için bizi arayabilir veya ÜCRETSİZ KEŞİF talep edebilirsiniz.

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası temizliği en zor temizliklerden bir tanesidir. Evinizde veya işyerinizde tadilat yaptırdınız veya yeni bir ev aldınız, her yer moloz kalıntıları, harçlar, fayanslarda ve parkelerde alçı, sıva kalıntıları, boya ve kireç kalıntıları gözünüzü mü korkutuyor? Korkutmasın KARTEMİZ TEMİZLİK HİZMETLERİ Personelleri her biri kendi alanında uzmanlaşmış bireylerden oluşur.Temizlik yapılacak mekana girildikten sonra yapılacak işler ve kullanılacak malzeme tespit edilir ve iş paylaşımı yapılarak temizliğe başlanır.

İnşaat sonrası temizlikler; taşınma öncesi ve sonrası boş mekanların temizliğini kapsar. özel aparat ve malzeme ile yapılabilen inşaat sonrası temizliğimize apartman iç kapı önü ve yangın merdivenleri dâhildir. İnşaat sonrası temizlikler için bizi tercih etmeniz durumunda kimyasal, makine vs. gerekli olan tüm ekipmanlar firmamızca karşılanır. Kullanılacak malzemeler ücretlendirmeye dahildir. Personellerimiz tavandan zemine duvardan camlara kadar el değmedik yer kalmayacak şekilde (anahtar teslim) işlerini titizlik ile yerine getirir. Size iş bırakmazlar…

Detaylı bilgilendirme için bizi arayabilir veya ÜCRETSİZ KEŞİF talep edebilirsiniz.

İş Hanı Temizliği

İş hanı temizliği zor ve uzun zaman alan bir iştir. Fakat şirketimiz İş hanı temizliğinde sizlere hızlı ve ekonomik çözümler sunar.

Kartemiz temizlik, sterilizasyon ve ilaçlama şirketi olarak biz sizlere %100 temizlik ve hijyen garantisi veriyoruz. Personelimiz uzun zamandır bizlerle beraber çalışan ve alanlarında uzman kişilerdir. Günlük çalışanlarımız bulunmamaktadır. Kullandığımız temizlik malzemeleri son derece sağlıklı ve çevre dostudurlar. Çevreye veya herhangi bir şekilde insan sağlığına zararları yoktur. Etkisi uzun sürer ve hijyenik yapıya sahiptirler.

Bizi hemen arayın en hızlı ve en kaliteli temizlik hizmetlerimizden yararlanın.

Ofis / Büro Temizliği

Zincir ve butik mağazalarınızın showroom temizliği, Ofisinizin rutin temizliği ve aylık genel temizlik hizmetleri profesyonel ekiplerimizle yapılmaktadır.

Ayrıca sürekli mesaiye gelebilecek tecrübeli personelleri de istihdam etmekteyiz.

Ofis temizlik hizmetimiz günlük veya bir defaya mahsus olduğu gibi haftalık ve aylık hizmet temizliğin sürekliliği sağlanır.

KARTEMİZ TEMİZLİK HİZMETLERİ yönetimi size her koşulda hizmet vermeye hazırdır.

Detaylı bilgilendirme için bizi arayabilir veya ÜCRETSİZ KEŞİF talep edebilirsiniz.

Okul Temizliği

KARTEMİZ TEMİZLİK HİZMETLERİ olarak Okul, dershane ve benzeri eğitim kurumları için periyodik veya siz değerli müşterilerimiz istekleri doğrultusunda sürekli personel de temin ederek en üst kalitede hizmet verilmektedir.

Firmamız okul dershane temizliği ile ilgili olan her türlü temizlik ihtiyacınızı teknolojik makineler ile en hızlı, en temiz ve en kaliteli şekilde karşılamaktadır.

Kartemiz olarak sizlerin istekleri doğrultusunda okulunuzun günlük, dönemsel veya sezon temizliği uzman kadromuzla ve gerekli ekipmanlarla yapılmaktadır.

Detaylı bilgilendirme için bizi arayabilir veya ÜCRETSİZ KEŞİF talep edebilirsiniz.

Restaurant Temizliği

Cafe ve Restaurant Temizliği: Mutfakta yiyecek malzemesi kabul yeri, yiyeceklerin işlem gördüğü bölüm, artık ve bulaşıkların bulunduğu alanlar ve temiz kapların muhafaza olduğu yerler ayrı ayrı hijyenle özenle temizlenir.

Camlar, masalar ve sandalyeler temizlenir.

Yerler süpürülür ve silinir.

Wc ve lavabo gibi ortak kullanım alanları temizlenir.

Detaylı bilgilendirme için bizi arayabilir veya ÜCRETSİZ KEŞİF talep edebilirsiniz.